Odkazy


Jay Kay’s Official Web Site ... http://www.jamiroquai.com

Oficiální stránky Jamiroquai, kde najdete opravdu všechno možné. Dozvíte se tam aktuální informace, můžete si prohlédnout fotogalerii a ukázky skoro všech videoklipů a písniček nebo si přečíst podrobnou biografii, a to hned v několika jazycích.

The Funkin Site ... http://www.funkin.com

Asi nejlepší zdroj novinek o Jamiroquai na internetu. Kromě toho je tu spousta informací o všem co Jamiroquai kdy vydali, něco na stažení a docela zajímavá sekce FAQ.

Feelin’ Jamiroquai ... http://www.fut.es/~xblanco/feel.htm

Trochu netradiční stránka, ale celkem sympatická! Nenajdete zde sice žádnou biografii, diskografii ani třeba fotogalerii, ale rozhodně se vyplatí ji navštívit. Jeden španělský fanoušek věnoval totiž celý tento web svým pocitům, zážitkům z koncertu a vlastním názorům na Jamiroquai.

Jam’IN Site ... http://www.jam.pl

Asi nejlepší a nejrozsáhlejší polská stránka, podle mně dost povedená, obsahuje všechny klasické sekce, ale na druhou stranu nic originálnějšího. No ale určitě se sem podívejte, při troše snahy budete i rozumět :-)

Jamiroquai Tour Diary ... http://jam-page.blogspot.com/

Blog, který píše Rob Harris na přání fanoušků, návštěvníků oficiálních stránek.

Videoklipy na YouTube.com ... http://www.youtube.com/

Spousta vidoklipů. Tady si můžete přehrát snad úplně každý klip!


osobní stránky jednotlivých členů:

Sola Akingbola ... http://www.solaakingbola.com

Pěkné stránky perkusisty Soly Akingboly s jeho vlastní autobiografií a informacemi o všech jeho hudebních aktivitách a koncertech.

Rob Harris ... http://www.rob-harris.co.uk

Nové osobní stránky kytaristy Roba Harrise.

Stuart Zender ... http://www.stuartzender.co.uk

Obsáhlé stránky bývalého baskytaristy Jamiroquai, kde najdete rozhovory, biografii, fotogalerii, Stuartovu diskografii a další informace.


Jamiroquai na MySpace:

Jamiroquai ... http://www.myspace.com/jamiroquai

Sola Akingbola ... http://www.myspace.com/solaakingbola

Derrick McKenzie ... http://www.myspace.com/derrickmckenzie

Rob Harris ... http://www.myspace.com/robharrisgtr

Matt Johnson ... http://www.myspace.com/mattjohnson1

Samantha Smith ... http://www.myspace.com/sammysmith1
Na závěr bych Vám ještě chtěla představit Jamline, což je součást Yahoo! Groups systému a je k dispozici od února 1997. Jamline se dělí na dvě části:

1.) První částí je Jamline Newsletter. Pomocí této služby máte možnost dostávat na svojí e-mailovou adresu nejnovější zprávy a různé informace o Jamiroquai. Chcete se přihlásit na Jamline newsletter?

2.) Druhou a podle mě daleko zajímavější částí je Mailing List, kde máte možnost dozvědět se opravdu ty nejnovější aktualitky a zajímavosti. Je to vlastně taková elektronická diskuse, které se účastní fanoušci Jamiroquai z celého světa. Chcete se taky stát členem Mailing Listu? Zprávičky z Jamline si můžete přečíst také na stránce Yahoo! Groups.

zpět